Szkolenie

Szkolenie teoretyczne:
Kurs podstawowy prawa jazdy kategorii „B” obejmuje 32 godziny zajęć teoretycznych (1h=45 min.). Na pierwszym spotkaniu (organizacyjnym), wraz z całą grupą ustalamy terminy pozostałych 8 spotkań wykładowych , w tym jedno spotkanie z ratownikiem medycznym i jedno z technik doskonalenia jazdy. Zajęcia te prowadzone są w sposób bardzo przejrzysty z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego. Omawiane są krok po kroku zagadnienia dotyczące przepisów ruchu drogowego i po każdym dziale ćwiczone są odpowiednie pytania testowe.
Każdy z uczestników otrzymuje bezpłatnie „zestaw kursanta” (pytania testowe drukowane w formie książeczki + na krążku CD, podręcznik, znaki drogowe z komentarzami).
Po skończonych zajęciach teoretycznych rozpoczynamy jazdy. Możesz sam wybrać instruktora prowadzącego lub zdać się na nasz wybór.                                                                                                        Osobom niedyspozycyjnym czasowo proponujemy WEEKENDOWE KURSY EXPRESOWE. Zajęcia teoretyczne odbywają się  wtedy w 2 kolejne weekendy.

Nie obawiaj się! Nie będziemy zmuszać Cię do oglądania filmów, z których niewiele zrozumiesz. Nie będziesz musiał uczyć się testów „na pamięć”.