O nas

Auto Szkoła AGRA powstała w 1998r. Jej założycielką była Grażyna Miedzianowska. W 2013 roku stała się marką rodzinną. Wtedy to do firmy dołączył syn Łukasz. Początkowo szkoła mieściła się przy ulicy Tamka, później na Rondzie Solidarności, a obecnie siedziba firmy znajduje się przy ul. Pomorskiej 83/85.

Auto Szkoła AGRA prowadzi kursy w zakresie prawa jazdy kategorii B.

Od zawsze najważniejszą dla nas kwestią było wyszkolić kursanta tak, aby umiał dobrze i bezpiecznie jeździć oraz by mógł zdać egzamin państwowy, najlepiej za pierwszym razem. Zatrudniamy kilkunastu instruktorów nauki jazdy, dla których ta praca to nie tylko zawód, ale i pasja. Skutkuje to tym, że większość j osób przychodzi do nas z polecenia. Niezmiernie nas to cieszy.

Znajdujemy się w centrum miasta, daje to kursantowi możliwość jazd w prawdziwym ruchu miejskim. Jednocześnie, szybko możemy przedostać się w okolicę Ośrodka Egzaminowania (m.in. trasą W-Z), co sprawia, że jazdy miejskie odbywamy po trasach egzaminacyjnych.

Proponujemy Państwu za dodatkową opłatą szkolenie na placu manewrowym ośrodka egzaminowania, co pozwala lepiej poznać miejsce egzaminu państwowego. Dysponujemy własną salą wykładową wyposażoną w pomoce dydaktyczne.

Nasza Auto Szkoła gwarantuje wysoką, jakość szkolenia teoretycznego oraz praktycznego, czego dowodem jest wysoka zdawalność naszych kursantów i osób doszkalających się w naszej firmie. Miła obsługa i przyjazna atmosfera sprawiają, że odwiedzają nas byli kursanci i przyprowadzają swoich bliskich oraz znajomych na szkolenie. Szkolimy już drugie pokolenia naszych kursantów.

Ponadto organizujemy kursy na prawo jazdy kat. B dla osób niesłyszących i niedosłyszących gwarantując im naukę z instruktorem prowadzącym zajęcia w języku migowym.

Na dzień dzisiejszy do Państwa dyspozycji pozostaje kilkunastu wysoce wykwalifikowanych instruktorów nauki jazdy oraz 6 samochodów marki Kia Rio i Hyundai i20 przystosowanych do nauki jazdy.