O nas

Auto Szkoła AGRA powstała w 1998r. Jej założycielką była Grażyna Miedzianowska. W 2013 roku stała się marką rodzinną. Wtedy to do firmy dołączył syn Łukasz. Początkowo szkoła mieściła się przy ulicy Tamka, później na Rondzie Solidarności, a od 24 września 2018 roku siedziba firmy została przeniesiona na ulicę Pomorską 83/85.

Autoszkoła AGRA prowadzi kursy w zakresie prawa jazdy kategorii B.

Od zawsze najważniejszą dla nas kwestią było wyszkolić kursanta tak, aby umiał dobrze i bezpiecznie jeździć oraz mógł zdać egzamin państwowy. Zatrudniamy kilkunastu instruktorów nauki jazdy, dla których ta praca to nie tylko zawód, ale i pasja. Skutkuje to tym, że większość j osób przychodzi do nas z polecenia. Niezmiernie nas to cieszy.

Znajdujemy się zarówno przy jednym z większych i trudniejszych skrzyżowań w Łodzi jak i w sąsiedztwie ośrodka egzaminowania na Smutnej. To sprawia że jazdy miejskie odbywają się po trasach egzaminacyjnych.

Proponujemy Państwu za dodatkową opłatą szkolenie na placu manewrowym ośrodka egzaminowania, co pozwala lepiej poznać miejsce egzaminu państwowego. Dysponujemy własną salą wykładową wyposażoną w pomoce dydaktyczne.

Nasza Auto Szkoła gwarantuje wysoką jakość szkolenia teoretycznego oraz praktycznego, czego dowodem jest wysoka zdawalność naszych kursantów i osób doszkalających się w naszej firmie. Miła obsługa i przyjazna atmosfera sprawiają, że odwiedzają nas byli kursanci i przyprowadzają swoich bliskich oraz znajomych na szkolenie. Szkolimy już drugie pokolenia naszych kursantów.

Ponadto organizujemy kursy na prawo jazdy kat. B dla osób niesłyszących i niedosłyszących gwarantując im naukę z instruktorem prowadzącym zajęcia w języku migowym.

Na dzień dzisiejszy do Państwa dyspozycji znajduje się kilkunastu wysoce wykwalifikowanych instruktorów nauki jazdy oraz 5 samochodów marki Hyundai i20.