Doszkalanie

Jeżeli szukasz szkoły, która Cię SOLIDNIE i RZETELNIE doszkoli i dobrze przygotuje do egzaminu to trafiłeś w „dziesiątkę”. MY JESTEŚMY TAKĄ SZKOŁĄ!

Mamy CIERPLIWYCH instruktorów, którzy są zarazem bardzo wymagającymi i kompetentnymi nauczycielami. Pokażemy Ci trasy, po których odbywają się egzaminy państwowe. Podpowiemy na co należy zwrócić szczególną uwagę. Doszkalając się możesz bezpłatnie uczęszczać na zajęcia teoretyczne, jeśli okaże się, że potrzebujesz uzupełnić wiadomości. Z nami możesz wjechać za dodatkową opłatą na egzaminacyjny plac manewrowy WORD-u.
Pamiętaj, aby iść na egzamin musisz samodzielnie podejmować wszystkie decyzje podczas jazdy. Musisz być tak przygotowany, aby wykonywać każde polecenie egzaminatora.

SPECJALNA OFERTA JAZD DOSZKALAJĄCYCH:
10 h =    900 zł

20 h = 1700 zł

Oferta obowiązuje przy jednorazowej całkowitej wpłacie.

ZAPRASZAMY!
Przyjdź do nas – solidnie Cię doszkolimy i rzetelnie przygotujemy do egzaminu!529