• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
 

O firmie

Grażyna Miedzianowska Auto Szkoła AGRA Grażyna Miedzianowska Auto Szkoła AGRA
Siedziba auto szkoły Siedziba auto szkoły

 

Auto Szkoła AGRA powstała w 1998r. Założycielem i właścicielką jest Grażyna Miedzianowska. Początkowo szkoła mieściła się przy ulicy Tamka, a od 2004 roku do 2018 na Rondzie Solidarności. Od 24 września 2018 roku siedziba firmy została przeniesiona na Pomorską 83/85.

 

Znajdujemy się zarówno przy jednym z większych i trudniejszych skrzyżowań w Łodzi jak i w sąsiedztwie  ośrodka egzaminowania na Smutnej. To sprawia że jazdy miejskie odbywają się po trasach egzaminacyjnych.

 

Proponujemy Państwu za dodatkową opłatą szkolenie na placu manewrowym ośrodka egzaminowania, co pozwala lepiej poznać miejsce egzaminu państwo­wego. Dysponujemy własnymi  salami wykładowymi wyposażonymi we wszelkie pomoce dydaktyczne takie jak: plansze, makiety,  komputer, rzutnik multimedialny.

 

Nasza Auto Szkoła gwarantuje wysoką jakość szkolenia teoretycznego oraz praktycznego, czego dowodem jest wysoka zdawalność naszych kursantów i osób doszkalających się w naszej firmie. Miła obsługa i przyjazna atmosfera sprawiają, że odwiedzają nas byli kursanci i przyprowadzają swoich bliskich oraz znajomych na szkolenie. Szkolimy już drugie pokolenia naszych kursantów.

 

Ponadto organizujemy kursy na prawo jazdy kat. B dla osób niesłyszących i niedosłyszących.

 

Na dzień dzisiejszy do Państwa dyspozycji znajduje się kilkunastu  wysoce wykwalifikowanych instruktorów  nauki jazdy oraz 6 samochodów Hyundai i20.