• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
 

Strona główna

Auto Szkoła AGRA prowadzi kursy na prawo jazdy kat B. od 1998 roku. Doświadczenie jakie zdobyliśmy owocuje dziś bardzo wysoką zdawalnością. Co trzeci nasz kursant zdaje prawo jazdy za pierwszym razem!

 

Nauka jazdy, którą oferujemy gwarantuje wysoką jakość szkolenia teoretycznego oraz praktycznego. Zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalizm, którego efekty widać zarówno na Egzaminie Państwowym, jak i w życiu codziennym poruszając się po drogach.

 

Co więcej, jako szkoła nauki jazdy jesteśmy otwarci na otoczenie. Co roku wspieramy WOŚP , organizując indywidualną zbiórkę pieniędzy i sponsorujemy wiele imprez kulturalnych.

 

Kursy prawa jazdy dla niesłyszących i niedosłyszących to nowa pozycja w naszej ofercie. Jako jedyna auto szkoła w Łodzi prowadzimy zajęcia teoretyczne i praktyczne z instuktorem posługującym się językiem migowym.

 

ZAPRASZAMY NA KURSY PRAWA JAZDY !